Tesettürde Pantolon mu, Etek mi?

Tesettür giyimde kombin yapmak hem kolay bir iştir hem de biraz zordur. Pantolon etek kombinlerinde kullanabileceğiniz birçok alternatif var. Ancak alternatifleri değerlendirirken de dikkat etmeniz gereken çok fazla detay var. Tesettür pantolon seçiminizi sadece beden ölçülerinize göre değil aynı zamanda ayakkabı ve çanta kombinlerine göre de seçmeniz gerekiyor. Seçimlerinizi yaparken o kıyafeti tercih edeceğiniz ortamları da göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Eğer bir akşam gezmesi için tercih ediyorsanız kloş tesettür etek modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Etek modellerinde uzun balık ya da geniş kesimli etekler fark etmeksizin rahatça kullanılabilen modellerdir. Aynı zamanda etekleri hem gömleklerle hem de şık bluzlarla rahatça kullanabilirsiniz.

Tesettür Pantolon Rahatlığı

Pantolonlar eteklere göre daha rahat bir hareket kabiliyeti sağlıyor. Aynı zamanda tesettür pantolon çeşitleri çok daha fazla olduğu içinde hanımlara daha rahat bir giyim stili oluyor. Tesettür pantolonlarda kumaş, keten, kot gibi farklı tercihler bulunuyor. İstediğiniz pantolonu seçebilir ve kendi tarzınıza en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Kumaş pantolonları ipek gömleklerle rahatlıkla kullanabilir ve topuklu ayakkabılarla giyebilirsiniz. Bu tarz bir kombini akşam gezmelerinde ya da iş hayatında çok rahat kullanabilirsiniz. Günlük yaşantıda biraz daha rahat giyinmek isteyen hanımlarda keten ya da kot pantolon tercih edebilirler. Kotlarla ve ketenlerle yaz aylarında ince gömlek kullandığınızda daha spor bir görünümde yakalayabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir