Tesettür Modellerde Çizgili Etek Kullanımı

Tesettür modeller modanın hızla gelişmesi ile birlikte iyice gelişti. Tesettür giyimde etek oldukça tercih edilen kıyafetler arasında yer alıyor. Birbirinden farklı etek modelleri arasından çizgili etek en çok tercih edilen etek modeli arasında yer alıyor. Çizgili etek üstüne genellikle eteğin renklerine uygun olarak daha sade tunikler tercih ediliyor. Daha sade ve desensiz olarak seçilen tunik ve bluzlar böylelikle tesettür etek kullanan hanımları karışıklıktan kurtarıyor ve daha şık bir görünüm kazanmalarını sağlıyor. Kış aylarında pantolon kullanımı artarken bahar ve yaz aylarında etek tercihi daha da artıyor. Etek daha rahat olduğu içim oldukça tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Çizgili Etek Kullanımında Renk Tercihleri

Çizgili etek kullanımında renk tercihi oldukça ön plandadır. Şık ve sade bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar siyah ve beyaz tonlarını oldukça çok tercih ediyor. Bu renklerin yanında krem, gri, kahverengi, haki yeşili, pudra, nil yeşili gibi renkler ile de şık bir görünüm elde edilebiliyor. Ayrıca lacivert ile pudra, fuşya ile beyaz, nil yeşili ile açık pembe gibi ikili renk seçenekleri ile de güzel ve şık görünümler elde ediliyor.

Çizgili Etek Kombinleri

Çizgili etek kombini gömlek, bluz ve uzun hırkalar ile yapılarak kolye, küpe ve eşarp ile tamamlayabilir. Eteğin çizgisindeki koyu renk ile tercih edilen bir bluz daha şık bir görüntü elde ederken, açık rengin tercih edilmesi daha spor bir görünüm yakalanmasını sağlıyor.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir