Tesettür Giyimde Triko Modelleri

Sonbaharın bitimiyle gardıroplar da kışlıklar yerini almaya başladı. Alışveriş sitelerinde bir birinden fazla çeşit ön plana çıkarken tesettür giyimde triko modelleri seçimi başlamış oldu. Yazın renkli, canlı, cıvıl cıvıl renkleri tercih eden bayanlar, kışın gelmesi ile yerini pastel renklere ve sade renkleri tercih etmeye başlamış oldu. Triko denilince akla sadece kazak, ceket veya hırka gelmiyor. Tesettür de bayanların en çok triko tercihi bu sene yine panço yerini almaya devam ediyor. Hem kıyafet görünümü olan, hem de sıcak görüntüsü ile hoş bir görünüm elde etmeye devam edebilirsiniz.

Tesettür Giyimde Triko Seçimi Nasıl Yapmalıyız?

  • Sonbaharın kurtarışı panço seçimlerinde salaş kesimi tercih edip daha şık ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Triko yelekler de vazgeçilmez siyah renklerini tercih edip, hem klasik modeller de, hem de spor tarzınıza uygun kıyafetler de, üzerleriniz de hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Çalışan bayanlar için, uzun ayak bileğine yakın, yarasa kol tuniklerini tercih edip, hem zarif ve güzel görünürken, hem de iş yerlerinde rahatlığı açısından güzel bir kullanım elde edebilirsiniz.
  • Triko demek spor ve rahat basit bir görünüm gibi düşünmeyin bazen şık düğün, toplantı vs. gibi davetlerinizde triko içine ipeksi gömlek ve aksesuarlar ile tercih edip sıcak bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bulunduğunuz mekâna ve gideceğiniz yerlere göre kısa veya uzun triko modelleri ile farklı konbinleri tasarlamak sadece sizlerin elinde.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir