Tesettür Giyimde Triko Hırka Modelleri

Bayanların tesettür giyimde triko hırka modelleri tercih etmesi özellikle ilkbahar ve sonbahar gibi geçiş mevsimlerinde daha sık görülür çünkü ince triko hırkalar hem terletmez hem de rahat ve şıktır. Günlük bir kıyafetin üzerine de giyilse, spor bir kıyafetin üzerine de giyilse giyilen kıyafete uyacağı gibi oldukça rahat modellerdir.

Tesettür Giyimde Triko Hırka

Bayanlar özellikle renkli triko hırkaları tercih edebilir ve daha sade bir tesettür kıyafet giyerek daha canlı renklerde belki simli ya da işlemeli triko hırkaları tercih edebilirler. Özellikle değişik renklerde triko hırkalar oldukça tercih edilen modeller arasındadır. Uzun triko hırka modelleri tesettür giyimde daha çok tercih ediliyor fakat kısa model de giyilmiyor değil.

Bayanların triko hırka tercih etmekteki en büyük sebebi hem triko hırkaların hafif olması, hem de rahat olmasıdır. Tesettür giyimde çokça tercih edilen hırka modelleri olan triko hırkalar, özellikle bahar aylarında giyiliyor ve bayanlar tarafından oldukça beğeni topluyor bu rahat modeller.

Üzerinde bu sezonda moda olan işlemeler, pullar, simler ve benzeri süslemeler bulunan, armalar, rozetler takılı daha günlük modeller de tercih edebilir bayanlar ve modaya tesettürlü bayanlar da bu sayede ayak uydurabilir. Bellerine takacakları şık kemerler ya da kuşaklar ile de bu triko hırkalara ayrı bir tarz katabilirler özellikle de renkli modellerde ve günlük kıyafetlerin üzerine.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir