Tesettür Giyimde Şişme Yelek Modelleri

Kış ve sonbahar mevsimi kullanımına uygun olan tesettür giyimde şişme yelek modelleri son derece kullanışlıdır. Su geçirmeyen kumaşlardan üretilmektedir. Ara mevsim geçişlerinde çok idealdir. Bazen ne mont giyilebilen ne de hırka ile dışarı çıkılabilen soğukluktaki havalarda giyerek ideal ısı ayarı bu yelekler sayesinde sağlanmış olur. Ayrıca çok şıktır.

Tesettür Şişme Yelekler

Genelde önden fermuarlı olan ve diz altına gelecek kadar uzun olan bu yelekler kapüşonlu ya da kapüşonsuz olarak bulunabiliyor. Önden düğmeli ya da çıtçıtlı olan modelleri de bulunmaktadır. Kışın iş yerlerinde, sonbaharda dışarıda da giyilebilen bu yelekler tesettürlü bayanlar için bir kurtarıcıdır. Sıcak tutar asla üşütmez. Her rengi mevcuttur. Soğuk havalarda sadece içeride değil dışarıda da kullanıma açık olan bu yelekler uzun olduğundan dolayı ayrıca üzerine uzun bir şey giyilmesine gerek kalmadığından dolayı tesettürlü bayanlar için çok kullanışlı bir hale geliyor.

Nasıl kullanılır

Tesettürlü bayanlar çok soğuk olmayan havalarda kaban ya da hırka giyemeyecekleri hava durumlarında bu şişme yelekler sayesinde ara sezonu rahatlıkla geçirebilirler. Gerek tatillerde gerekse günlük yaşamda ara sezon döneminde tesettürlü bayanlar üşümeden yaşamlarına kaldıkları yerden devam ederler. Şişme yelek deyip geçmemek gerek, mevsim geçişlerinin bir numaralı giysileridir yelekler. Önemi küçümsenmeyecek derece büyük olan yelekler tesettürlü bayanların gözdesi olmayı başardı. Gerek eşofmanla, gerekse bir iş kıyafetinin üzerine rahatlıkla tercih edilebilir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir