Tesettür Giyimde Sade Kloş Etek Modelleri

Tesettür giyimde kullanılan parçalar arasında etekler de önemli bir yer kaplamaktadır. Hatta çoğu tesettürlü kadın etek tercihini daha yoğun kullanmaktadır.Tesettür giyimde sade kloş etek modelleri son zamanlarda oldukça fazla sayıda tesettürlü bayan tarafından satın alınmaktadır.

Tesettür Giyimde Etek Modelleri Nelerdir?

Tesettür giyinmeyi tercih eden muhafazakâr kadınların giydiği ürünler arasında etekler de onlarca çeşit modeli ile göz doldurmaktadır. Bu modeller arasında uzun kalem etekler, kloş etekler, fırfırlı etekler, desenli, çiçekli sade etekler, pileli etekler, geniş etekler, düğmeli, nakışlı ve zincirli etek modelleri, deri cepli etekler, baskılı etekler, geometrik desenli etekler, iki renkli etekler yer almaktadır.

Tesettür Giyimde Sade Kloş Etekler Nasıl Kombinlenir?

Tesettür giyimde kullanılan sade ve kloş etek modelleri gömlek veya bluzlarla kombinlenir. Mesela siyah renk kloş bir eteğin üzerine kırmızı, beyaz pudra, mor, yeşil ya da turuncu bir gömlek ya da bluz çok şık olur. Böyle bir kombin üzerine ya siyah renk eşarp veya şal ya da gömleğin rengi ile siyah karışımı bir eşarp kullanmanız kombini tamamlar.

Kloş eteklerin bel kısmı çok zarif görünmenize, etek boyu ve şekli de daha uzun boylu görünmenize yardımcı olacaktır. Sade kloş etekler, pantolon giymeyi sevmeyenler ve tunik ya da elbise giymekten sıkılanlar için farklı bir tercih olacaktır. Aynı zamanda gardırobunuzda bulunan gömlek ve bluzları değerlendirebilmek adına sade kloş etek giyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir