Tesettür Giyimde Renginizi Belli Edin

Geçen yıllara oranla tesettürde giyim modelleri gün geçtikçe artmakta. Hem modeller de hem de kalitesi ile adını duyuran tesettür modeller artık bir sektör halini almış gibi görünmektedir. Günden güne büyüyüp aynı zamanda gelişen bu sektör de yaza özel tesettür trendler ses getiren ürünlerden birisi. Birçok isme ve markaya inatla yılın trendleri genel de aynı. Uzun modeller bu yıl yumuşak tonlar ve ara ton açık renkler de kullanılmış. Kol kısmında bulunan volanlar zemin üzerine işlenmiş retro şeklinde işlemeler jean tunikler bu yaza özel olarak tasarlanmış tesettür tunikler arasında tesettür giyimde renginizi belli edin Dikine çizgili 2 renkli tunikler ya da tek cepli modellerde bu sezonun sundukları arasında. Düz tasarımların aksine bel kısmından bulunan büzgülü ya da ince kemerli modellerde bayanlar için hoş seçeneklerden sadece birkaçı.

Tunik Ayakkabı Ve Aksesuarlar

Yaza özel tesettür tunikler spor ayakkabılar ya da tunik renginden birkaç ton açık renkler ile spor bir şıklık katar. Abiye bir hava katmak ve yaz düğünlerinden birinde bütün gözleri üzerinizde toplamak için mat görünümlü daha açık tonda renkler ya da bileğinizin inceliğine güveniyorsanız tek bant olan ten rengi bir ayakkabı tercih edilebilir.

Hâkim yaka tuniklerin tersine tok bir kumaştan yapılan daha sert bir tuniğe sahipseniz gümüş ve altın renklerdeki parlak kolyeler tam bu modaya göre. İnce ve zarif eklem yüzükleri de kombiniyi. Tamamlayan nadir parçalardan birisidir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir