Tesettür Giyimde Panço İle Farklı Stiller

Kış tesettür koleksiyonlarında kaşe kumaştan panço modellerinin yer aldığı biliniyor. 2017 Bahar koleksiyonlarında da panço modellerini yerini korudu. Pançoların mevsimlik kullanımları çok farklı şekillerde tasarlanmıştır ve birçok kombinde kullanılacak şekilde farklı modellerde yerini almıştır. Panço elbiseler, özellikle son zamanlarda tercih edilen ve çok rahat kullanılan bir modeldir. Panço şeklinde tasarlanan elbiseler günlük kullanılabildiği gibi aksesuar seçimlerine göre özel günlerde de tercih edilebilir. Tesettür uzun panço modelleri normal panço modellerinden daha uzun olarak tasarlanır. Ve daha çok pantolon kombinlerinin üstünde farklı bir görüntü oluşturarak kullanıma uygun bir modeldir. Tesettür giyimde en önemli detay vücut hatlarının belli olmamasıdır, bunun için uzun panço modellerinin tesettür giyimde kullanılması doğru ve kullanışlı bir seçimdir. Panço modelleri tesettür modası için önemli bir parça iken diğer giyim stilleri için de bayanlar tarafından tercih edilen bir parça olmasından dolayı satışları yüksek olan ve çok tercih edilen bir dış giyim ürünüdür.

Pançolar İle Deri Detayların Şıklığı

Bahar koleksiyonların panço modellerinde bahar tonlarından oluşan pançolara rastlanır. Krem, bej tonların pançolar renkli kombinler ile tamamlanabilirken kahve, turuncu gibi sıcak tonlar sade ve açık renkli kombinlerin üstüne yakışacak modellerdir. Sakin kombinlerde panço üstüne alınacak deri çantalar ve mevsime uygun deri botlar, bootieler ile şık bir kombin oluşturmak mümkündür. Havanın sakinliğine yakışacak en güzel detay derinin tarzıdır.

Pançolar İle Etek veya Elbise Şıklığı

Pançolar, elbise ve etek kombinlerinde de rahat kullanılabilen dış giyim ürünüdür. Elbisede düz kesim seçimlerinde panço kullanıldığında üst düzey şıklık yaratmak daha kolay olacaktır. Sade etek-gömlek veya etek-triko kombinlerinde de star parça olarak renkli veya desenli panço kullanımı güzel bir seçim olacaktır. Uçları püsküllü veya etnik desenli pançolar sade kombinlerde kendini gösterecek ve farklı bir stil yaratacak modellerdir.

Pançolar ile Ayakkabı Şıklığı

Panço ile tamamlanan kombinlerde asıl önemli parça ayakkabılardır. Özellikle uzun tesettür pançolarında altta dikkati çekecek parça ayakkabılardır ve bu nedenle şık ve doğru bir tercih yapılması önemlidir. Gidilecek yere göre zarif bir kombin yaratmak için pançoların altında ince topuk bootie seçimleri yapılabilir. Veya daha retro bir tarz yakalamak için bot veya çizme tercihleri kalın topuklardan yana olmalıdır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir