Tesettür Giyimde Leopar Şal Kombinleme

Tesettür giyimin en önemli parçalardan bir tanesi olan şal, bakıldığında en kolay kombin gibi görünse de aslında tesettür giyim temel taşlarından biri olmakta ve en önemli kombin unsurları arasında yerini almaktadır. Tesettür giyimde şal aksesuar olarak değil, baş kahraman ve kombinin en çarpıcı temel taşı olarak karşınıza çıkmaktadır. Tesettür giyimde leopar şal kombinleme en zor kombine edilen, desenlerinden dolayı kullanımı en zor olan şallardan bir tanesidir. Şal desenli olduğu için kullanacağınız renk seçenekleri daha kısıtlı ve daha düz renkler olmalıdır. Düz renkeler ile kullanım ve kombin de şal daha fazla dikkat çeker ve göz yorulmasını en aza indirger.

Beyaz ve Siyah renk

Leopar desenli şal kullanım tonları siyah baskın bir tonda ise düz beyaz yada siyah bir bluz ile kombine edebilirsiniz, dilerseniz siyah şifon bir gömlek ile de şal kullanımınızı daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Kahve rengi ve vizon renk

Şal kullanım tonları kahve rengi ve vizon tonları baskın ise, şal içinde bulunan en baskın olan tonu üst giyiminizde yada üst giyiminizde nötr beyaz tercih ederek pantolonunuzu da kahve rengi ya da vizon rengi tercih edebilirsiniz.

Pardesü

Pardesü kullanımınız da de şal deseniniz idaalı olacağı için belirleyici renk özelliği taşımayan naturel tonlar tercih ederseniz, göz yorulmasını en aza indirger, şal desenini daha çarpıcı hale getirebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir