Tesettür Giyimde Kot Ceket Modelleri

Kot kumaşları ve ceketleri sevenlerin en çok tercih ettiği dış giyim modellerinden birisi ceketlerdir. Tesettür kot ceket kombinleri günlük hayatta aktif spor kombinler arasında en rahat olduğu kombinlerden birisidir. Havalar soğukken kotun sıcak tutan kumaşını hissetmek için en güzel kot ceket kombinlerini tesettür giyimde birbirini tamamlıyor.

tesettür giyimde kot ceket modelleri Spor kombinlerden bir tanesi olan uzun kot ceketini üstümüze diyerek tek parçada oluşturulan kombinlerdir. Tuniklerinin üstüne giyebilecek yıkanmış kumaşlardan olan kot ceketler spor ayakkabılar ile beraber kombinlenebilir. Kot ceket kombinlerinin altına beyaz pantolon tercih edilebilir..Sadece biraz daha bol olmasına dikkat etmek gerekmektedir

Patchwork Kot Ceket Modelleri

Kelime anlamını bilmeyenler için önceden patchwork’u açıklamakla fayda var.Türkçe’den yama işi olarakta bilinen patchwork birkaç parça kumaş ile birlikte elbise bütünün tasarlanmasına verilen addır. Şu an kendini genç hissedenlerin ya da gençlerin üzerine yapılabilecek en hoş modellerden birisi patchwork kot ceketlerdir. Patchwork kot ceket modellerini havuç pantolon ile veya bol salaş pantolon modelleri ile beraber kombinleyebilirsiniz. Patchwork’ın hemen yanında kısa kot ceketli aplike İle Seçilen uzun elbise modellerinin üstüne bu tür aplike kısa kot ceket modelleri kullanılabilir.

Kot Ceket Veya Boğazlı Kazak Uyumu Nasıl Olmalı?

Bu ikisinin uyumu her zaman en cool kombinler arasında yer alır. Tercih edilen salaş boğazlı kazağın üstüne kısa veya ara boy kot ceketi kombinleri bilir tesettür sokak modasının yeni bir parçası olabilinir. Kot ceketin içine açık renkleri tercih etmeniz uygun görünmektedir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir