Tesettür Giyimde Çiçek Desenli Eşarp Modelleri

Tesettürün simgesi olan başörtüsü birçok model ve desen ile farklılık kazanmaktadır. En çok tercih edilen tesettür giyimde çiçek desenli eşarp modelleri bu sene de trend olacak eşarplar arasındadır.

Tesettürde Çiçek Desenleri

Boğucu olmamak adına sadelik her zaman daha ön planda olmalıdır. Çok çiçek değil de iri fakat birkaç tane çiçek deseninin olduğu eşarplar tercih edilmelidir. Renk uyumuna dikkat edilmeli kıyafetinizi tamamlayıcı nitelikte olmalıdır. Krem, buz mavi, pudra renkleri hemen hemen bütün renk kıyafetlerle uyum sağlayabilecek eşarp renkleridir.

Çiçek Renk Eşarplar Nasıl Tercih Edilmelidir?

Mevsime uygun olarak seçilmelidir. Yaz aylarında daha renkli cıvıl cıvıl ince terletmeyen eşarplar tercih edilmeli. Soft renkler yüzü her zaman daha geri plana atıp makyaj kusurlarınızı örtecektir. Koyu renklerde siyah, kahverengi, lacivert, mürdüm gibi renkler direk yüzünüze dikkat çeker. Eğer beyaz tenliyseniz çok daha dikkat çekici hale gelebilirsiniz. Desenli bir eşarp takıyorsanız mutlaka kıyafetiniz düz renk olmalıdır. Üzerinizde oluşacak renk karmaşası olması hiç hoş durmayacaktır. Takılarınızı da sade tutmanızda yarar vardır.

Çiçek Desenli Eşarplar Nerden Temin Edilir?

Artık birçok internet sitesinde dilediğiniz renk ve desende hatta kişiler üzerinde görebileceğiniz eşarplar satılmaktadır. Önemli olan güvendiğiniz sitelerden düzgün ürün temin edebilmektir. İnternet üzerinden alışveriş yapmayı sevmeyen içinse tesettür giyim ya da tuhafiye ürünleri satan her yerde eşarp satın alabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir