Tesettür Giyimde Büyük Beden Pantolonları Kombinleme

Hemen her markanın mağazalarında artık büyük beden reyonu bulmak mümkündür. Markalar kendini geliştirdi ve birbirini takip eden moda anlayışının gelişmesi ile büyük bedenler için de ayrı standtlar açılarak bayanlara olanak sağlanıyor. Tesettür Giyimde BüyükBeden Pantolonları Kombinleme için çaba sarf edilmesine gerek kalmadan mağazalar kendileri zaten güzel kombinler yaratarak sizlere seçenekler sunuyor.

Kombin Nasıl Yapılır?

Büyük beden kullanan bayanlar pantolon üzerine şık şifon uzun gömlek tunik tercih edebilirler. Mümkün olduğunca koyu renkler tercih edilebilir. Koyu renk her zaman hatları daha iyi kapatıp daha zayıf görünülmesini sağlar. Tesettür Giyimde Büyük Beden Pantolonları Kombinleme yaparken dikkat edilmesi gereken mutlaka üzerine uzun bir parça giymek olmalıdır. Bu uzun parça şifon gömlek, uzun penye tunik ya da şık bir hırka olabilir.

Renk Tercihi

Büyük beden giyiminde renk seçimi önemlidir. Açık renkler özellikle beyaz tonlar olduğundan daha kilolu görünülmesini sağlar. Mümkünse koyu renkler tercih edilmelidir. Koyu renkler, boyuna çizgililer daha zayıf görünülmesini sağlar. Tesettür Giyimde Büyük Beden Pantolonları Kombinleme yaparken pantolonun çok geniş kesim olmamasına dikkat edilmelidir. Bu daha kilolu görünülmesine neden olur. Koyu renkler ve pantolonun üzerine mutlaka kalçayı örtecek uzunlukta tunikler tercih edilmeli. Pantolon siyah renk ise üzerine siyah beyaz dikine çizgili uzun bit gömlek sizi olduğunuzdan uzun ve zayıf gösterebilir. Tercihlerinizi doğru yaparsınız hem daha zayıf hem de daha uzun görünmenizi sağlayabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir