Ruhunuzu Tesettür Giyimde Öne Çıkarın

Giyim konusunda kadınların en büyük hatası olduklarından farklı giyinmeleri oluyor. Kendilerini yansıtmayan ve sırf moda olduğu için tercih ettikleri giyim tarzı şık durmaktan öte itici bir görünüm sergiliyor. Ancak hanımlar tesettür giyim konusunda biraz daha özenli davranırlarsa ve kendilerini yansıtacak bir stil oluştururlarsa kıyafetleri ile bütünleşme imkanı yakalayabilirler.

Tesettür kombin oluşturmak sanıldığı kadar zor bir durum değildir. Aksine bu stili oluşturabilen hanımlar biraz giyim bilgisi ile yapabiliyorlar. Tesettür elbise modelleri ile hanımlar çok rahat bir şekilde şık görünüm yakalayabiliyorlar. Ancak elbise seçerken beden ölçülerinizi dikkate almanız gerekiyor. Bedeninize uymayan kıyafetler tercih etmek elbisenin üzerinizden kaçar gibi durmasına neden olabilir.

Tesettür Elbise Modeli Neye Göre Tercih Edilir?

Tesettür elbise satın alırken beden ölçüleri kadar önemli olan bir diğer konuda kıyafetin renkleri ve desenleri oluyor. En çok tercih edilen elbise desenleri çiçekli elbiseler ve etnik desenlerdir. Etnik desenlerde hardal sarısı ve kına yeşilinin yoğun olduğu desenler daha sık tercih ediliyor.

Tesettür Kombinlerde Kullanılan Aksesuarlar

Tesettür kıyafetleri daha şık hale getirebileceğiniz birçok aksesuar seçimi yapabilirsiniz. Aksesuarlarda en çok tercih edilenler uzun ve gösterişli kolyeler, iri taşlı yüzüklerdir. Uzun tesettür elbiselerde elbisenin sadeliğini biraz hareketlendirmek için kullanılan uzun kolyeler son derece şık duruyor. Aynı zamanda kalın ve etnik tarzda olan bilezikler de çok sık tercih edilenler arasında yer alıyor.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir