2017 Tuva Şal Modelleri

Bayanların son zamanlarda özellikle vazgeçilmez elbiselere kombin seçtiği şallar ön safhada yer alır. Şal modellerinde yeni döneme damga vuran 2017 tuva şal modelleri olmuştur.Kapalı bayanların bu yıl beğenecekleri ve kendilerini zarif gösterecek şal modelini bir arada görülür.Tuva şal modellerinde renk ve desen özellikleri ile kişilerin gözdesi haline gelmiştir.Bayanların ilgisini çeken modelleri ve tarzları ile yeni tasarımları şal modelleri tercih edilir.Bu model her geçen gün daha fazla artış ile ilgi çekmeye ve daha çok kullanmaya başlanır.Eşarp yerine daha çok kullanımı kolay ve rahat,şık görünmesinden dolayı daha çok kullanılmaya başlanmıştır.Bundan dolayı değişik çalışmalarla mağazalarda şal modelleri bulmak mümkündür.Özellikle abiye modellerinde kombin için şal modelleri daha çok tercih edilir.

Şal Toprak Rengi

Sıcak yaz günlerinde ince tasarımlarıyla sıcaktan korunması tasarımları ile sevilesi toprak renkleri gittikçe rağbet görmektedir. Bu renkler ise kombinleri ile genelde tam anlamıyla uyum sağlarlar. Dikkat çekmekten uzak kalan bu renk daha çok kişinin hem şık hem doğal göründüğünden kumaş tercihlerinde serinletme gibi şalları vardır.

Penye ile Pamuklu Şal

Penyeden pamuklu kumaşlara kadar yaz aylarında kişinin hem şık hem de kendine tasarımlarıyla kolay bağlanıp ve kolay şekil alan tasarımları ile kendine hayran bırakan şal modelidir. Çok pahalı olan ipek şallardan sonra üstelik bir o kadarda uygun modelleri ile tutkuya dönüşen her renkte vitrinlerde yerlerini alarak kişileri hayran bırakırlar.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir